top of page

Hakkımızda

Tolipack Ambalaj olarak 2014 yılından beri polietilen ambalaj malzemesi üretimi ve ambalaj çözümü alanlarında liderliğimizi sürdürürken, uzmanlık alanımız olan polietilen ambalaj malzemeleri ile müşterilerimize hızlı ve ideal çözümler sunuyoruz. Size özel ambalaj çözümlerimiz ile ürünlerinizin güvenliği için gerekli önlemleri almanıza katkıda bulunuyoruz.

Polietilen kenar koruma boy profil çeşitleri

İş Süreçlerimiz

Ambalaj endüstrisi, ürünlerin nakliyesi ve depolanması için vazgeçilmez bir unsurdur. Ancak, ürünlerin hasar görmesi veya bozulması, işletmeler için ciddi bir sorun olabilir. Bu nedenle, ambalaj malzemelerinin dayanıklılığı ve esnekliği, işletmelerin başarısı için kritik öneme sahiptir. Doğru ambalaj malzemesini seçmek ürünlerinizi ve işletmenizi korumak için önemlidir. Tam da bu noktada Tolipack olarak, ürününüze özel ambalaj çözümleri üretmek istiyoruz.

Tokalaşma

Öncelikle Sizinle
Tanışıyoruz

Özelleştirilmiş ambalaj seçenekleri sunmak için ihtiyaçlarını anlamamız önemlidir. Müşterimiz ile tanışarak ihtiyaçlarını anlamaya başlıyoruz.

Taslak

Analiz Ediyor,
Çözüm Üretiyoruz

Sorunlarınıza çözüm üretmek, bizim için önemli bir misyon. Ambalajlama süreçleriyle ilgili yaşadığınız sorunları analiz ediyor ve özelleştirilmiş çözümler üretiyoruz.

Fiyat Teklifimizi
Sunuyoruz

Tasarladığımız ambalaj çözümüne onay vermeniz durumunda, hızlıca hizmet sunabilmek adına termin süresi ile beraber fiyat teklifimizi sunuyoruz.

yazarak

Hemen Üretime Geçiyoruz

Fiyat teklifimizi sunduktan sonra, işimize odaklanıyor ve üretime geçiyoruz. Hizmetimizi en kısa sürede tamamlamak için elimizden gelenin en iyisini yaparız.

Büyük Kağıt Rulolar

Kaliteli Hizmet Garanti Ediyoruz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını her zaman öncelikli tutuyor ve özel tasarım koruma ürünlerimizle onların işlerini kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Siz de bizimle iletişime geçerek, işletmenizin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış koruma çözümleri talep edebilirsiniz.

Çözüm üretmemiz için,
Bugün bizimle iletişime geçin.

bottom of page